Kiermasz wielkanocny

Święta Wielkanocne to najstarsze i najważniejsze święta chrześcijańskie. Obchodzone są na pamiątkę śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. To dobry czas, w którym możemy okazać innym naszą miłość.

7 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny, przygotowany przez uczniów Szkolnego Koła Caritas i świetlicę szkolną. Było świątecznie i wiosennie. Podczas kiermaszu można było podziwiać oraz zakupić świąteczne dekoracje: pisanki, kraszanki, kurczaki,  koszyczki, stroiki, kartki świąteczne i wiele innych ozdób – wszystkie wykonane własnoręcznie przez uczniów gimnazjum oraz liceum. Ponadto nasz kiermasz wzbogaciły dekoracje świąteczne wykonane przez Stowarzyszenie OLIGO.

To wydarzenie wprowadziło całą społeczność szkolną w nastrój zbliżających się świąt.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasz kiermasz i włączyli się w przygotowanie dziękujemy.

 

Paulina Iwańska
Sandra Iwańska

Skip to content