Sukcesy przedszkolaków.

11 maja dziewczyny z naszego przedszkola zaprezentowały swoje umiejętności taneczne oraz wokalne w Konkursie Talentów  „Talencik”, którego celem było rozwijanie i promowanie talentów muzycznych.  Organizatorem konkursu był Klub „Łęg”  CK  Browar B.

Nasza wychowanka Antonina Smółkowska zaśpiewała piosenkę „Modelka” zajmując II miejsce, natomiast Gabriela Trojanowska III miejsce, która wykonała utwór „Chodź, pomaluj mój świat…”. W kategorii taniec dziewczyny w składzie: Antonina Smółkowska, Gabriela Trojanowska, Laura Przybysz, Zofia Necka i Hanna Ziółkowska wytańczyły III miejsce, otrzymując pamiątkowe dyplomy, puchary oraz medale.

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content