Happy Holidays – półkolonie językowe z Długoszem

Happy Holidays – półkolonie językowe z Długoszem finansowane z grantu fundacji ” Anwil dla Włocławka” odbywały się w dniach 26- 30 czerwca 2017 i uczestniczyło w nich 70 włocławian w wieku 6-15 lat. Podczas półkolonii odbywały się każdego dnia lekcje języków obcych w formie gier i zabaw, zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu, ognisko w nadleśnictwie, wizyta w Straży Pożarnej i MPK, plenery malarskie, zajęcia komputerowe i z robotyki, park linowy, kręgielnia i seans w kinie. W przeprowadzenie zajęć i opiekę nad dziećmi zaangażowani byli: Aleksandra Ujazdowska, Monika Kwiatkowska, Anna Waśkiewicz, Agnieszka Szabłowska, Rafał Kurzępa, Andrzej Przybylski, Małgorzata Tomaszewska, Kamila Kurdubska, Magdalena Budnicka, Małgorzata Pierścińska, Klaudia Rybacka- Majewska, Andrzej Gołębieski, Dorota Antczak, Aneta Pawłowska, Anna Baranowska, Angelika Szumińska, Ewa Bieniek, Agata Nawrocka, Jakub Kostrzewski, Józef Nowak, Krzysztof Łodygowski, Arkadiusz Różański, Krzysztof Krychowiak, Aleksandra Rusin, Jadwiga Piasecka, Bożena Sobierajska, Wioletta Piasecka, Małgorzata Kinasiewicz.

Anna Waśkiewicz

 

 

 

 

 

 

Skip to content