Żużlowy wyjazd po zakończeniu roku szkolnego

W pierwszą niedzielę wakacji, 25 czerwca, grupa 19 uczniów naszego gimnazjum wraz z opiekunem – panem Konradem Trokowskim -wyjechała do Torunia na kolejny mecz żużlowy drużyny Get Well. Uczniom bardzo podobają się tego typu wycieczki, o czym świadczy świetna frekwencja od pierwszego wyjazdu.

Pobyt w Toruniu rozpoczęliśmy oczywiście od krótkiego spaceru Starówką i uczestnictwa we Mszy św. w kościele garnizonowym pw. św. Katarzyny. Eucharystię odprawił i homilię wygłosił ks. płk Marek Karczewski – proboszcz parafii. Po Mszy św. poszliśmy na obiad, a następnie pojechaliśmy na MotoArenę. Samo spotkanie było ciekawe, choć znowu przegrane przez drużynę “Aniołów”. Get Well uległ Betard Sparcie Wrocław 41:49, ale walki na torze nie brakowało.

Po spotkaniu mieliśmy jeszcze czas na wieczorny spacer Starówką, po którym bez problemów wróciliśmy do Włocławka.

Konrad Trokowski

Skip to content