Wręczenie świadectw dojrzałości

30 czerwca uroczyście zostały wręczone świadectwa maturalne. Po odśpiewaniu hymnów – państwowego i szkoły – głos zabrał dyrektor Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza – ks. dr Jacek Kędzierski, który pogratulował zdanych egzaminów, uzyskanych wysokich wyników, życząc dalszych sukcesów. Następnie, w towarzystwie wychowawców: p. Joanny Karwowskiej, p. Anety Jabłońskiej i p. Macieja Ziółkowskiego, wręczył świadectwa . Osobą, która najlepiej zdała maturę, uzyskując najwyższą średnią ze wszystkich przedmiotów, jest Jeremi Lewandowski,  uczeń klasy III A. Na drugim miejscu uplasowała się  uczennica klasy III B – Maria Piątkowska, a na trzecim – uczeń klasy III C, Jakub Kolanowski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i już dziś zapraszamy na mszę świętą inaugurującą rok szkolny 2017/18. Wówczas to Jeremi Lewandowski otrzyma z rąk księdza biskupa medal za najlepiej zdany egzamin maturalny.

A. Sz.

Skip to content