Gala wręczenia nagród i dyplomów z edukacji dla bezpieczeństwa 2019

W dniu 14 czerwca 2019 roku w Urzędzie Miasta Włocławek odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i dyplomów w związku z zakończeniem VIII Miejskiej Olimpiady Obrony Cywilnej 2019, w ramach której nagrody i dyplomy otrzymali Jakub Oleradzki z klasy II B LO i Adam Kruczkowski z klasy II A LO, którzy zajęli I miejsce w finale miejskim oraz reprezentowali miasto Włocławek w finale wojewódzkim, gdzie zajęli V miejsce uzyskując tytuł finalisty VIII Wojewódzkiej Olimpiady Obrony Cywilnej 2019. Natomiast w ramach konkursu „Obrona Cywilna wokół nas – działania służb ratowniczych w sytuacjach kryzysowych” – edycja 2019 nagrody i dyplomy za wyróżnienie i zakwalifikowanie się do finału wojewódzkiego odebrały Amelia Żaglewska z klasy IIIc gim., Karolina Karbowska z klasy IIIc gim. oraz Natalia Spiżyk z klasy IIIb gim., które okazały się bezkonkurencyjne i zajęły całe podium w finale miejskim w kategorii szkół gimnazjalnych. Wśród nagrodzonych za wzorowe przygotowanie młodzieży do finałów oraz przygotowanie strzelnicy międzyszkolnej był również nauczyciel Długosza Krzysztof Łodygowski. Nagrody i dyplomy w imieniu Prezydenta Miasta wręczała pani Prezydent Barbara Moraczewska.

Krzysztof Łodygowski

Skip to content