Szkolna Liga Strzelecka LOK 2019

W dniu 14 czerwca 2019 roku, po trzech rzutach zmagań strzeleckich, licealiści Długosza doczekali się podsumowania Szkolnej Ligi Strzeleckiej LOK Rejonu Włocławskiego. Organizatorem Szkolnej Ligi Strzeleckiej było Miejskie Koło Strzeleckie LOK we Włocławku. Zawody odbyły się w konkurencji pistolet pneumatyczny. W klasyfikacji zespołowej – kategorii chłopców – drużyna Długosza zajęła III miejsce w składzie: Adam Kruczkowski II A, Jakub Oleradzki II B, Michał Wujec II A, Oskar Stroisz II B oraz Jakub Majchrzak IIB.

Celem przeprowadzonych zawodów było popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży szkolnej, podnoszenie poziomu umiejętności strzeleckich oraz wyszukiwanie talentów strzeleckich. W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół z terenu miasta Włocławka oraz powiatu włocławskiego. Gratulacje!!!

Trener drużyny: Krzysztof Łodygowski

Skip to content