Szkolny Turniej Tańca Towarzyskiego

17 czerwca w gmachu Długosza odbył się po raz kolejny Szkolny Turniej Tańca Towarzyskiego. Uczniowie szkoły podstawowej mieli okazję pokazać swoje umiejętności taneczne zdobyte podczas całego roku szkolnego na lekcji tańca. Tancerze zaprezentowali się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wszystkim uczniom biorącym udział w Szkolnym Turnieju Tańca serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów na tanecznym parkiecie.

A oto wyniki:

Kategoria: klasy 4.:

1 miejsce: Antek Jóźwiak i Amelka Śmiłowicz

2 miejsce: Franciszek Sumiński i Marika Skrzypińska

3 miejsce: Stanisław Molewski i Zuzanna Trojanowska

 

Kategoria: klasy 5.:

1 miejsce: Aleksander Kwiatkowski i Zuzanna Nowakowska

2 miejsce: Remigiusz Morawski i Zuzanna Górczyńska

3 miejsce: Mikołaj Bińczarski i Joanna Jaworska

 

Kategoria klasy 6. i 7.:

1 miejsce: Basia Parcheta i Zuzanna Krzywiec

2 miejsce: Anna Bełkowska i Michalina Pszeniczka

3 miejsce: Oliwia Skrzypińska i Oliwia Prouve

 

Paulina Tokarska – nauczyciel tańca

Skip to content