Lekkoatletyka dla każdego

Dnia 20 listopada 2017 roku w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 12 we Włocławku odbyły się zawody „Lekkoatletyka dla Każdego”.   Rywalizacja była w trzech konkurencjach: tor przeszkód, skoki dodawane, sztafeta.

W zawodach wystartowało ponad 300 dzieci. Uczniowie byli podzieleni na 26 zespołów  każdy liczył 12 osób: 6 chłopców i 6 dziewczynek.

Naszą szkołę reprezentowali : Hanna Ziółkowska Ia,  Zofia Nencka Ib , Michalina Golańska IIIa, Iga Chruściel IIIa, Helena Linowiecka IIIb, Gabriela Rafalska IIIb, Miłosz Gutral Ia, Karol Król IIIa,  Borys Bernasiewicz IIIb, Gustaw Przybylski IIIc, Franciszek Sumiński IIIc, Filip Matyszczak IIIc.

Każdy z uczestników dostał Złoty medal oraz dyplom. Najlepszym sześciu wyróżnionym drużynom został wręczony puchar, w tym naszym długoszakom.
Gratuluję zwycięstwa!

Magdalena Żuchowska

Skip to content