Grupa „Pszczółek” na spektaklu „Zaczarowany Świat Bajek”.

28 listopada najmłodsza grupa przedszkolaków wraz ze swoimi paniami wybrała się do Teatru Impresaryjnego we Włocławku na spektakl „ Zaczarowany Świat Bajek”. Dla maluchów wyjście to było wielkim przeżyciem, gdyż większość z nich po raz pierwszy zetknęła się z prawdziwym teatrem i tak dużą sceną.  Aktorzy zaprezentowali dzieciom utwory Juliana Tuwima i Jana Brzechwy, m.in.: „Ptasie radio”, „Paweł i Gaweł”, „Lokomotywa”. Przedszkolaki jak na prawdziwych widzów przystało zachowywały się cichutko i z zaciekawieniem słuchały aktorów, ale też żywo reagowały na zabawne momenty i włączały się w interaktywny dialog jaki artyści prowadzili z publicznością.
Z pewnością jeszcze nie raz wybierzemy się do teatru na podobne przedstawienie.

                                                                                                                   Marta Antczak

Skip to content