Wyjątkowy „św. Mikołaj” w Długoszu

W przeddzień mikołajek, Publiczną Szkolę Podstawową odwiedził wyjątkowy gość – p. dr Joanna Borowiak, Poseł na Sejm RP, która przekazała Długoszakom piłki sportowe, ufundowane przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki – p. Jarosława Stawiarskiego. Gwoli przypomnienia chcę dodać, że Pana Ministra gościliśmy podczas uroczystości otwarcia boiska wielofunkcyjnego, dnia 18 października br.

Szczęśliwi uczniowie podziękowali za wspaniały prezent śpiewem i tańcem.

Piłki wprost z Ministerstwa Sportu z pewnością będą bardzo często używane i będą przypominać miłego Gościa.

Na zakończenie Pani Poseł wyraziła radość ze spotkania, nie szczędząc komplementów Długoszakom. Nie zabrakło też bożonarodzeniowych życzeń.

Dziękujemy Pani Poseł za miłą wizytę, piękne upominki i już dziś zapraszamy ponownie.

Paulina Kłonowska

Skip to content