Mikołajki w szkole podstawowej

6 grudnia 2017 roku w klasie 1b SP odbyły się rodzinne warsztaty mikołajkowe, podczas których uczniowie wraz z rodzicami wykonywali własnoręcznie ozdoby choinkowe. Dzieci rozwijały swoją kreatywność w rodzinnej atmosferze, a piękne bombki i łańcuchy już wiszą na klasowej choince. Zajęcia mikołajkowe pozwoliły nam wszystkim poczuć świąteczną atmosferę, którą wzbogacił św. Mikołaj odwiedzający naszą klasę już od samego rana z workiem prezentów…

Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w warsztatach, zaangażowanie i wszelką życzliwość 🙂

Klaudia Majewska-Rybacka

6 grudnia obchodzimy Dzień św. Mikołaja, tzw. Mikołajki. Aby ten wyjątkowy dzień przebieg w miłej atmosferze klasa 3b SP wspólnie z rodzicami i wychowawcą wykonywała ozdoby świąteczne. Dzieci przy wspólnym śpiewaniu kolęd  ubrały choinkę i udekorowały klasę Uczniowie przywitali Mikołaja kolędą i otrzymali wspaniałe prezenty.
Dziękuje za pomoc wszystkim rodzicom.
Kamila Kurdubska
Skip to content