Mikołajki w przedszkolu.

Dziś, 6 grudnia 2017r. nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany Święty Mikołaj, biskup z Miry, w rolę którego wcielił się pan Krzysztof Morawski, tata przedszkolaków – Samuela i Filipa. Uwielbiany przez wszystkie dzieci Gość wywołał wiele radości i uśmiechy na twarzach przedszkolaków. Każda grupa przedszkolna przywitała Św. Mikołaja piosenką lub wierszykami. Nie zabrakło również modlitwy dzieci.

Święty Mikołaj obdarował każde dziecko słodkim upominkiem. Prezenty te finansowane zostały przez Radę Rodziców. Wizytę Mikołaja uświetniły wspólnie zrobione zdjęcia. Dzieci obiecały, że przez kolejny rok będą grzeczne. Pożegnały upragnionego Gościa i zapraszały za rok.

Obecność Świętego Mikołaja nie była jednak jedyną atrakcją tego dnia. Dzieci z Katolickiego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wspólnie ubierały choinkę, która już do końca Adwentu i w okresie Bożego Narodzenia będzie witała dzieci wkraczające w próg przedszkola. W trakcie ubierania drzewka świątecznego przedszkolaki wspólnie śpiewały z nauczycielami znane kolędy.

 

Anna Szczerbiak

Skip to content