Rekolekcje adwentowe w „Małym Długoszu”.

W dniu 14.12.2017 roku dzieci z „Małego Długosza” uczestniczyły w rekolekcjach adwentowych, które poprowadził ks. dr Michał Styczyński – wikariusz Parafii pw. św. Józefa we Włocławku.

Ojciec rekolekcjonista opowiedział o szczególnym czasie jaki obecnie przeżywamy, czyli adwencie.  Przybliżył dzieciom postać św. Józefa, dzięki pięknej grze na gitarze oraz pianinie ks. Michał wsparł nasze wysiłki w zbliżaniu się do Boga, tworząc piękną, rozmodloną i bardzo wesołą atmosferę.

Na koniec przedszkolaki podziękowały naszemu gościowi za wygłoszone słowo wręczając pięknego anioła i własnoręcznie wykonaną laurkę.

Adwent to oczekiwanie i przygotowanie na przyjście Pana Jezusa. Pierwszy krok owego przygotowania zrobiliśmy uczestnicząc w rekolekcjach. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy  ks. Michałowi, który nam w tym pomógł.

Ewelina Rutkowska

Skip to content