„Żebyście byli zdrowi, weseli jako w niebie anieli cały rok!”

Czas  Bożego Narodzenia i Nowego Roku to także czas kolędowania. I tak wolontariusze skupieni w Szkolnym Kole Wolontariatu ”Mały Książę” pod kierunkiem p. Bożeny Sobierajskiej  wybrali się z kolędowaniem do Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem”.

Do przedszkola kolędników prowadziła Gwiazda Betlejemska wykonana przez wolontariusza Jakuba Nowackiego z kl. 4b oraz śpiew kolęd. Przedszkolakom z grupy „Pszczółki” kolędnicy zaśpiewali kolędy oraz złożyli wierszem  życzenia. Dużą radość wolontariuszom przyniósł udział we wspólnych zajęciach artystycznych i muzycznych  prowadzonych przez panie  Martę Antczak i Karolinę Szałek. Jak to bywa w tradycji, kolędnicy zostali obdarowani także przez przedszkolaków piękną laurką.    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas w atmosferze bożonarodzeniowej.

Bożena Sobierajska – opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu „Mały Książę

Skip to content