Szkolny konkurs “Mam Talent”

Dnia 18.01.2018r. w naszej szkole odbył się konkurs “Mam talent”. Chętni uczniowie z klas 1-3 zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne. Chętnie dzielili się z pozostałymi uczniami swoimi licznymi pasjami. Przedstawiali gry na instrumentach muzycznych. Występy oceniała komisja w składzie której nie zabrakło również uczniów. Poziom konkursu był bardzo wysoki, jury stanęło przed nie lada wyzwaniem, wyłonienia tych najlepiej zaprezentowanych talentów.

Nad przebiegiem wydarzenia, czuwała pani Joanna Filińska – opiekun Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej .

Wyłonieni zwycięzcy kategorii klas 1-3 SP: 

I miejsce – Amelia Rybacka kl. 3a za zaprezentowanie gry na instrumencie;

II miejsce – Natalia Nawrocka, Lena Wolska , Nadia Martyka  i Ewa Graczykowska  kl. 3 b SP za zaprezentowanie śpiewu w j. angielskim oraz układu tanecznego;

III miejsce – Tymon Bajek kl. 3a za emocjonujący pokaz karate.

Gratulujemy zwycięzcom!

Samorząd Uczniowski SP

Skip to content