„Bal karnawałowy” w Szkole Podstawowej klas 1-3

W dniu dzisiejszym odbył się kolejny – tak długo oczekiwany przez uczniów naszej szkoły – bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną postaci z bajek, filmów, ulubionych bohaterów i nie tylko. Przy dźwiękach muzyki i utworach znanych i lubianych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi przyjaciółmi, a także nauczycielami. Zorganizowane zostały zabawy integracyjne, które już na stałe wpisały się w plan dyskotek szkolnych. Nie zabrakło również okazji do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Uczniowie mogli w tym czasie zaprezentować liczne talenty taneczne, przedstawić umiejętności zdobywane podczas lekcji tańca, które odbywają się planowo w naszej szkole.
Dzieci bawiły się świetnie, ochoczo uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez opiekunów dyskoteki oraz Samorząd Szkolny. Zabawy wyczerpały siły tancerzy.

Uczniowie z niecierpliwością czekają na następną zabawę karnawałową w naszej szkole!

Joanna Filińska

opiekun Samorządu Szkolnego

Karnawałowa Dyskoteka – 1 luty 2018

Skip to content