Miting o uśmiech dziecka

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra Włocławek zorganizował dla  włocławskich szkół zawody  “Miting o uśmiech dziecka”, który odbył 22 maja na stadionie OSiR przy ulicy Leśnej.

Każda szkoła mogła zgłosić 4 drużyny po 12 osób. W skład drużyny wchodziło 6 chłopców i 6 dziewcząt. Każde dziecko brało udział w biegu na dystansie 40m, w skoku dodawanym, w rzucie piłką lekarską oraz torze przeszkód. O klasyfikacji końcowej zespołu decydowała suma wyników uzyskanych przez zawodników w poszczególnych konkurencjach. Naszą szkołę reprezentowali: Gabriela Charzewska, Hanna Ziółkowska, Michalina Golańska, Gabriela Rafalska, Helena Linowiecka, Borys Bernasiewicz, Karol Król, Gustaw Przybylski, Filip Matyszczak, Franciszek Molewski, Franciszek Sumiński.

Dodatkowo każda szkoła mogła zgłosić po jednej sztafecie mieszanej 6x20m [3 chłopców + 3 dziewczynki].

III  miejsce zajęliśmy w sztafecie 6x20m gdzie uczestnikami biegu byli: Hania Ziółkowska, Gabrysia Rafalska, Michalina Golańska, Karol Król, Franciszek Sumiński oraz Franciszek Molewski.

Wszyscy uczestnicy zabaw otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz notesy.

Wszystkim  bardzo serdecznie dziękuję i życzę  dalszych sukcesów sportowych

Magdalena Żuchowska

Skip to content