Klaudia Kazimierska wystartuje w Mistrzostwach Europy U18

Kolejny raz docierają do nas radosne informacje dotyczące sportowych osiągnięć Klaudii Kazimierskiej – uczennicy klasy I A liceum. Otóż w sobotę 19.05.2018r. w Białogardzie odbył się mityng kwalifikacyjny, podczas którego Klaudia osiągnęła minimum kwalifikacyjne Polskiego Związku Lekkiej Atletyki do Mistrzostw Europy U18. Zawody te będą rozgrywane w dniach 5-8 lipca bieżącego roku w węgierskim Györ.

W Białogardzie długoszanka uzyskała czas 4:23,51, co jest obecnie najlepszym wynikiem w kraju w kategorii do lat 18.

W najbliższym czasie Klaudia wystartuje w biegu  na 3000m. Będzie to w niedzielę. Miejsce zawodów to stadion przy ul. Leśnej we Włocławku, a godzina – 19:20. Nasza wspaniała zawodniczka zaprasza wszystkich do kibicowania:  „Na pewno to bardzo mi pomoże w uzyskaniu kolejnego minimum na Mistrzostwa Europy”.

Serdecznie Klaudii gratulujemy i cieszymy się, że chce się z nami dzielić radością ze swoich pozaszkolnych osiągnięć. Życzymy kolejnych wielkich sukcesów!

Skip to content