Wyprawa do parku linowego klas 4a i 4c

We wtorek – 5 czerwca – klasy 4a i 4c wraz ze swoimi nauczycielami odbyły wycieczkę do parku linowego. Wyruszyliśmy sprzed szkoły o godz. 8.00, by już niecałą godzinę później rozpocząć „naszą wspinaczkę”. Część uczniów była już wcześniej w parku linowym ze swoimi rodzicami. Zdobyte wcześniej doświadczenie pozwoliło im uzyskać od instruktorów pozwolenie na trasę o utrudnionym poziomie wspinaczkowym. Pozostała grupa korzystała z tzw. trasy „niebieskiej”. Wśród naszej 41 osobowej grupy znalazły się osoby, które przeszły trasę nawet kilka razy. Po czasie spędzonym na wspinaczce nadszedł czas na ognisko i pieczenie kiełbasek. W tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Bączkowskim (rodzicom Sandry z 4a) za zaopatrzenie nas w przepyszne kiełbaski, a pani Paulinie Tokarskiej za dowiezienie całego naszego prowiantu na miejsce naszego biwakowania.

Agata Nawrocka
Emilia Chodoła

Skip to content