Wyjazd do Kinder-Parku

W poniedziałek, 4 czerwca, klasa 4b, 4a i kilka osób z kl. 5a, pod opieką pań Sandry Iwańskiej i Mileny Kujawy  oraz pana Jakuba Zemlaka, wybrała się na wycieczkę autokarową.

Celem wyprawy był Kinder Park w Toruniu. Jest to park rozrywki dla dzieci mający bogatą ofertę: od olbrzymiego “małpiego gaju’, ścian wspinaczkowych, wieży do skoków – po salę z trampolinami… Każdy znalazł tam coś dla siebie. Po dotarciu na miejsce i zapoznaniu się z regulaminem przebywania w obiekcie dzieci  oddały się dwuipółgodzinnej zabawie. Na miejscu do dyspozycji uczniów były m.in.: zjeżdżalnie, trampoliny, basen z piłeczkami, piaskownica i wiele innych atrakcji. W trakcie harców na ogromnym placu zabaw, dzieci odwiedził dobrze znany im gość – Julian, który zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy.

Dzień był pełen wrażeń. Dzieci z uśmiechami na twarzy jeszcze w autobusie opowiadały o tym, jak spędzały czas w Kinder Parku. Wszyscy wrócili z wycieczki zadowoleni i pełni wrażeń.

Sandra Iwańska, Milena Kujawa, Jakub Zemlak

 

Skip to content