Aktywnie spędzamy czas !

6 czerwca grupa Motylków z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” na zaproszenie Rodziców naszego Samuela, wybrała się na ognisko do państwa Jolanty i Krzysztofa Morawskich.

W towarzystwie nauczycieli oraz Rodziców Samuela sześciolatki miały możliwość poznać zakątki miasta oraz spędzić aktywnie i miło czas na świeżym powietrzu.

W oczekiwaniu na pyszne pieczone kiełbaski, dzieci z wielkim zaangażowaniem grały w piłkę, bawiły się w piaskownicy  albo skakały na trampolinie. Wspólnej zabawie dopisywała piękna słoneczna pogoda, dzięki temu przedszkolaki chętnie uczestniczyły w zabawach na świeżym powietrzu. Wesołe miny i rumieńce na twarzach naszych małych milusińskich świadczą o dobrym samopoczuciu i wspaniale spędzonym czasie.

Bardzo serdecznie dziękujemy państwu Jolancie i Krzysztofowi Morawskim za zaproszenie, wspaniałą zabawę i gościnne przyjęcie.

Paulina Makowska

Skip to content