Wycieczka klas 1a i 1c do MegaParku

6 czerwca 2018 roku klasy 1a i 1c pojechały na wycieczkę do MegaParku. Jest to wielki obiekt z wieloma atrakcjami dla dzieci. Pierwszą z nich było zwiedzanie mini zoo. Dzieci zobaczyły min.: kury, świnki, wielbłądy, osiołki, wilka, lamy, owieczki wyglądające jak kózki oraz wiele innych zwierząt. Zainteresowanie zwierzętami było ogromne. Podczas wycieczki dzieci jechały ciuchcią, którą zwiedzały cały obiekt.  W drugiej części MegaParku mogliśmy zobaczyć ogromne zwierzęta, owady,  dinozaury, postacie oraz budynki i pojazdy z bajek. Dinozaury poruszały się wydając dźwięki. Na koniec przeszliśmy do części westernowej, gdzie uczniowie naszej szkoły wydobywali złoto, strzelali z łuku, oglądali przedstawienie z Luckyim i  Lukem oraz mogli zakupić przepiękne pamiątki.

Była to wspaniała przygoda, którą napewno długo zapamiętamy.

Gabriela Goszcz

Katarzyna Sobolewska

Skip to content