Podsumowanie konkursu informatycznego

W czwartek 14.06.218 r. organizatorzy konkursu informatycznego „Zaprogramujmy życzenia z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości” w języku SCRATCH (Szkoła Podstawowa nr 18 we Włocławku) zaprosili wszystkich jego uczestników na podsumowanie konkursu i wręczenie nagród.

W uroczystości wzięło udział trzech uczniów p. Jadwigi Piaseckiej: Konrad Felińczak z kl. 4a SP, Kacper Bondzelewski z kl. 4a SP- III miejsce i Mikołaj Bińczarski – wyróżnienie. Nieobecny był, ze względu na udział w wycieczce szkolnej, Miłosz Rogiewicz z kl. 7b SP – zdobywca I miejsca, uczeń p. Krzysztofa Krychowiaka.

Wszystkich uczestników obdarowano dyplomami i elektronicznymi gadżetami, zaś nagrodzeni i wyróżnieni dodatkowo otrzymali elektroniczne nagrody o większej wartości.

Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród uczestnicy zaangażowali się w zabawę „Kodujemy Ozoboty – podróż po regionach i miastach Polski”. Korzystając z karty kodów i flamastrów, kodowali wcześniej obmyśloną trasę do wybranego miejsca, po której przemieszczał się Ozobot – maleńki robocik.

Jadwiga Piasecka

Skip to content