W dniach 13.06.-14.06.2018r. Klasa 3a przebywały na Zielonej Szkole w Sendeniu

W ramach Zielonej Szkoły odbywały się następujące zajęcia: szukanie skarbu z GPS, grupa została podzielona na trzy zespoły które wspaniale, że sobą rywalizowały. Odwiedziliśmy również, Nadleśnictwo w Łącku gdzie dzieci mogły aktywnie poznawać pracę leśnika. Spotkaliśmy się również z p. Adamem, który kocha gady, podzielił się z nami swoją wiedzą i pokazał nam swoje cenne okazy jaszczurki i wezmę. Wybraliśmy się również do lasu na pieszą wycieczkę z lornetkami, lupami i aparatami fotograficznymi, aby móc oglądać przyrodę z różnych odległości. Nie mogło zabraknąć wieczornego ogniska z kiełbaskami i wspólnym śpiewem. W wolnej chwili dzieciaki mogły aktywnie spędzać czas na boisku i placu zabaw, który znajdował się na terenie ośrodka.

Będziemy wraca wspomnieniami do chwil związanych z tą wycieczką przez długi czas…

Organizator, Joanna Filińska

Skip to content