Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej

W dniu 16 czerwca na placu zabaw przy Szkole Podstawowej odbył się Piknik Rodzinny połączony
z Dniem Rodziny. Inauguracji imprezy dokonał Ks. Dyrektor Jacek Kędzierski wraz z Panią Wicedyrektor Pauliną Kłonowską.

Program artystyczny przygotowali uczniowie z klasy 2a i 3c. Na scenie zaprezentowali się również uczniowie wszystkich pozostałych klas. Dzieci recytowały wiersze dla mam i tatusiów oraz śpiewały piosenki. Na zakończenie części artystycznej dziewczynki wykonały układ taneczny do rock and rolla. Występy naszych uczniów oklaskiwała licznie zgromadzona publiczność. Nie zabrakło wzruszeń
i uścisków.

Po części artystycznej  wszyscy zostali zaproszenie  do wspólnej zabawy na boisku. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zaproponowanych konkurencjach sportowych. Podczas trwania imprezy można było skorzystać z wielu atrakcji. Była wata cukrowa, popcorn, piękny i smakowity tort. Można było skosztować smacznych kiełbasek z grilla. Dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka,
w której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z różnymi rekwizytami.

Ogromnym zaangażowaniem wykazali się rodzice, którzy przygotowali wiele różnorodnych
i smakowitych ciast.

Piknikowa sobota  upłynęła w radosnej i serdecznej atmosferze integrując dzieci, rodziców oraz całą społeczność szkolną. Rodzicom oraz wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tak udanej imprezy wyrażamy bardzo gorące podziękowania.

Katarzyna Matuszewska

Aleksandra Ujazdowska