Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej

W dniu 16 czerwca na placu zabaw przy Szkole Podstawowej odbył się Piknik Rodzinny połączony
z Dniem Rodziny. Inauguracji imprezy dokonał Ks. Dyrektor Jacek Kędzierski wraz z Panią Wicedyrektor Pauliną Kłonowską.

Program artystyczny przygotowali uczniowie z klasy 2a i 3c. Na scenie zaprezentowali się również uczniowie wszystkich pozostałych klas. Dzieci recytowały wiersze dla mam i tatusiów oraz śpiewały piosenki. Na zakończenie części artystycznej dziewczynki wykonały układ taneczny do rock and rolla. Występy naszych uczniów oklaskiwała licznie zgromadzona publiczność. Nie zabrakło wzruszeń
i uścisków.

Po części artystycznej  wszyscy zostali zaproszenie  do wspólnej zabawy na boisku. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zaproponowanych konkurencjach sportowych. Podczas trwania imprezy można było skorzystać z wielu atrakcji. Była wata cukrowa, popcorn, piękny i smakowity tort. Można było skosztować smacznych kiełbasek z grilla. Dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka,
w której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z różnymi rekwizytami.

Ogromnym zaangażowaniem wykazali się rodzice, którzy przygotowali wiele różnorodnych
i smakowitych ciast.

Piknikowa sobota  upłynęła w radosnej i serdecznej atmosferze integrując dzieci, rodziców oraz całą społeczność szkolną. Rodzicom oraz wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tak udanej imprezy wyrażamy bardzo gorące podziękowania.

Katarzyna Matuszewska

Aleksandra Ujazdowska

 

Skip to content