Wycieczka do Warszawy

Dnia 18.06. 2018 r odbyła się wycieczka jednodniowa do Warszawy. Na wycieczkę pojechała klasa III b oraz II a. Pierwszym miejscem jakim zwiedzaliśmy było Stare Miasto: Plac Zamkowy z Pałacem Królewskim i Kolumną Zygmunta. Katera św. Jana , pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki, Uniwersytet Warszawski, Hotel Brystol, Grób Nieznanego Żołnierza oraz Ogród Saski.

Kolejna akacja dla dzieci był przejazd Metrem ze stacji Świętokrzyska pod Stadion Narodowy.

Na  PGE Narodowy zwiedzaliśmy pod opieką przewodnika strefę „Piłkarskie Emocje.” Wrażenia były niesamowite wszyscy uczestnicy wycieczki byli zachwyceni stadionem. Oglądaliśmy trybuny, szatnie piłkarzy mogliśmy obejrzeć koszulki naszej reprezentacji, sale konferencyjną, salę dla komentatorów sportowych. Każdy uczestnik mógł zobaczyć boisko zrobić sobie zdjęcia oraz zadać nurtujące pytania przewodnikowi.

Magdalena Żuchowska

Urszula Bordyn

Skip to content