Wycieczka do Inowrocławia

17 września dzieci z klasy 1b, 2b i 3a  odbyły wycieczkę do Inowrocławia. Inowrocław jest nie tylko „miastem na soli”, lecz także miastem zieleni i kwiatów. Najpiękniejszym terenem zielonym jest park uzdrowiskowy zwany Parkiem Solankowym. Dlatego w pierwszej kolejności udaliśmy się właśnie do parku, gdzie podziwialiśmy wspaniałe dywany kwiatowe, okazy przyrodnicze, pomniki i malownicze stawy.
Następnie udaliśmy się w kierunku tężni uzdrowiskowej, która przyciąga kuracjuszy nie tylko walorami leczniczymi, lecz także oryginalną konstrukcją. Na całej długości tężni znajduje się taras widokowy, z którego podziwialiśmy panoramę Parku Solankowego i części miasta.
W godzinach popołudniowych udaliśmy się na lekcję W-Fu do parku trampoliny „HOPSA”, gdzie dzieci pod czujnym okiem trenera aktywnie spędziły czas.
Po intensywnym treningu przyszedł czas na zabawę. Dzieci mogły się swobodnie bawić w sali zabaw „Frajda”. Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili z uśmiechem na twarzy 🙂
Organizatorzy wycieczki:
Joanna Filińska
Magdalena Żuchowska
Aleksandra Ujazdowska
Klaudia Majewska-Rybacka
Skip to content