Wyjazd klas 5c i 6a do Warszawy

Klasy 5c i 6a, pod opieką pani Bożeny Sobierajskiej, pani Jadwigi Piaseckiej i Emilii Chodoły, wybrały się na wycieczkę integracyjną do Warszawy. Swoją przygodę rozpoczęliśmy od podróży „wesołym autobusem”. Ze śpiewem i uśmiechem na ustach dotarliśmy do teatru Rampa na musical familijny pt.”Awantura o Basię”. Obejrzeliśmy wzruszającą i jednocześnie zabawną historię Basi Bzowskiej, która po śmierci matki trafia do różnych opiekunów, podbijając ich serca. Ciekawe kostiumy, piękne piosenki oraz niezapomniane kreacje aktorskie, zwłaszcza małej Basi, wywołały w nas uśmiech i łzy wzruszenia.

Następnie udaliśmy się do Escape House, czyli Domu Zagadek. Tam uczestniczyliśmy w grze polegającej na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia w wyznaczonym czasie. Musieliśmy rozwiązać szereg zagadek, które były ze sobą ściśle powiązane. Oprócz zwykłych zagadek zmierzyliśmy się z zagadkami manualnymi, elektronicznymi i multimedialnymi. Musieliśmy wykazać się sprytem, pomysłowością i precyzją przy otwieraniu sejfów, zaszyfrowanych kłódek, a nawet mercedesa. Wszystkim udało się rozwiązać zadanie i wydostać się z zamkniętego pokoju.

Na sam koniec odwiedziliśmy restaurację MacDonald’s. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do Włocławka.

ECh.

Skip to content