Dzień Tabliczki Mnożenia w “małym” Długoszu

Dnia 28 września w naszej szkole odbył się dzień tabliczki mnożenia. Akcja miała na celu przypomnienie sobie tabliczki mnożenia, a także uświadomienie, iż jej znajomość jest niezbędna w życiu codziennym.

W matematycznych potyczkach wzięli udział wszyscy uczniowie klasy 3 oraz ksiądz wicedyrektor Sebastian Tomczak, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

Zadanie polegało na tym, by rozwiązać poprawnie jak największą liczbę zadań w ciągu określonego czasu. Mistrzami tabliczki mnożenia zostali uczniowie Oliwia Fydryszewska i Marceli Piekarski z klasy 3a, którzy bezbłędnie rozwiązali zadania i otrzymali odznaki oraz certyfikaty. Zwycięzcom gratulujemy!

Dodatkową atrakcją dla zwycięzców była możliwość odpytania nauczycieli i pracowników szkoły z tabliczki mnożenia.

Obchody Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. Zapraszamy do wspólnej zabawy za rok!

Gabriela Goszcz
Katarzyna Matuszewska
Klaudia Majewska-Rybacka

 

Skip to content