„Noc w ……… szkole”

W piątek, 28 września, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopca. Z tej właśnie okazji klasa 5a zorganizowała „nockę w szkole”.

Ta nietypowa tradycja spędzania wspólnie czasu wolnego w szkole – po szkole, cieszy się wśród naszych uczniów ogromną popularnością. 12 godzin w opustoszałym budynku niesie ze sobą zarówno wiele frajdy, jak i dreszczyk emocji. Dla uczniów klasy 5 była to pierwsza taka przygoda, choć z całą pewnością nie ostatnia. Była pizza, konkurs taneczny, bilard i wspólne oglądanie filmu. Nie zabrakło też pięknego śpiewu, a to za sprawą naszych uroczych gości: Emilki, Piotra i Oliwiera, którzy będąc członkami chóru prowadzonego przez naszego nauczyciela muzyki – pana Tomasza Centkowskiego – dali wspaniały pokaz swoich umiejętności. Śpiewane przez nich utwory A`cappella zdobyły wielkie brawa i uznanie w oczach młodszych kolegów.

Uczestnikom „nocki”, naszym gościom i opiekunom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas

Agata Nawrocka – wychowawca 5aSP

Skip to content