Gala podsumowująca pierwszą edycję konkursu “Ekologiczny edukator szkolny – Edycja 2018”

Dziś w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca pierwszą edycję Konkursu “Ekolider” – Ekologiczny edukator szkolny – Edycja 2018”.

W konkursie wzięło udział kilkudziesięciu uczniów szkół podstawowych z województwa kujawsko – pomorskiego.Wśród pięciu finalistów znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły: Aleksandra Babis z klasy 7a i Patryk Wąsik z klasy 5b.

Ola wykonała cykl akwareli przedstawiający rośliny chronione występujące na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego.Patryk przygotował reportaż o unikatowym dyptamie jesionolistnym rosnącym w rezerwacie Kulin.

W konkursie wzięła udział również Maria Fryżewska z kl. 6a, która przygotowała prezentację multimedialną przedstawiającą piękno obszarów chronionych w naszej okolicy.

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty uczestnictwa i upominki.

Nasi finaliści – Ola i Patryk – otrzymali rowery.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ewa Bieniek

Skip to content