Pasowanie na Przedszkolaka

25 października w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Jest to pierwsza bardzo ważna uroczystość w życiu każdego dziecka, przekraczającego próg przedszkola.

Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, rozwijane od dwóch miesięcy w przedszkolu. Śpiewały przedszkolne piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Występy dzieci zostały nagrodzone wielkimi brawami publiczności.

Najważniejszym punktem programu było nadanie dzieciom miana przedszkolaka przez księdza wicedyrektora Sebastiana Tomczaka, który symbolicznie dotykając ramienia każdego malucha ogromną kredką, przyjął je do grona przedszkolaków.

Dla trzylatków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu!

Paulina Makowska

Skip to content