Światowy Dzień Pluszowego Misia w Szkole Podstawowej

„Czy to jutro, czy to dziś każdemu potrzebny jest miś” – pod takim hasłem 26 listopada 2018 r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci, opuściły swoje zaciszne pokoiki i przybyły wraz z uczniami do szkoły. Na korytarzach  zrobiło się kolorowo i „misiowo”. Pluszowe maskotki towarzyszyły swoim opiekunom w czasie przerw i na lekcjach. Głównym punktem obchodów „misiowego święta” była lekcja WF-u razem z przyjacielem misiem. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych członków społeczności uczniowskiej było wykonanie przez uczniów kl. 1-3 tematycznej pracy plastycznej. Ze zdziwieniem stwierdzamy, że wyobraźnia dzieci okazał się bardzo bogata. Spotkanie, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i kreatywności dzieci, przebiegło w radosnej, przyjaznej, ciepłej atmosferze i było naprawdę „misiowo” udane. Uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci – to najlepsze podsumowanie.

Joanna Filińska
Magdalena Żuchowska

 

Skip to content