Chór Szkoły Podstawowej w kolędowym nastroju

W minioną sobotę, tj. 8 grudnia 2018 r. nasi uczniowie, śpiewający w chórze szkoły podstawowej, mieli okazję wystąpić w czasie mikołajkowo – świątecznego spotkania lekarzy emerytów, które odbyło się we Włocławku w hotelu Aleksander. Zaprezentowane zostały utwory o tematyce świątecznej – kolędy i pastorałki. Mimo tego, że chór wystąpił o pomniejszonym składzie, został bardzo ciepło przyjęty i pozostawił po swoim śpiewie miłe wrażenie. Zaproszenie do tego występu to wielkie wyróżnienie dla chórzystów, którzy pierwszy raz wystąpili publicznie poza szkołą. Chór natomiast, przełamał pierwsze lody w koncertowaniu.

Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom, którzy niezwykle pozytywnie podeszli do występu swoich dzieci i pomogli w tym, aby jak najwięcej chórzystów zjawiło się w tym dniu w hoteltu Aleksander.

Tomasz Centkowski

Skip to content