Lubimy pomagać… 

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze ze wszystkich świąt. Mają swój specyficzny klimat. Uwielbiają je zwłaszcza dzieci. To wtedy ubiera się choinkę, robi ozdoby świąteczne, w domu pachnie piernikami, a Mikołaj przynosi prezenty. Na te święta wszystkie dzieci czekają cały rok. Dzieci z okolicznych domów dziecka napisały listy do Świętego Mikołaja, w których opowiadały o swoich najskrytszych marzeniach. Każdy wychowanek marzy o tym, by jego list w końcu dotarł do Mikołaja…
Z pomocą nauczycieli, rodziców i dzieci udało się zrealizować najskrytsze marzenia dzieci z placówki. Marzenia były różne poczynając od lalek z wózkiem, sejfu na skarby, kosmetykach po maszynę do szycia. Do każdej paczki zostały dołożone słodycze, aby osłodzić każdemu dziecku święta.
Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie i ogromne serca.

Samorząd Uczniowski SP
Joanna Filińska
Magdalena Żuchowska

Skip to content