Wigilie klasowe w “małym Długoszu”

Szkoła to społeczność, którą tworzą zwyczajni-niezwyczajni mali i duzi ludzie. Czasami o tym zapominamy, ale z reguły bliskość Świąt Bożego Narodzenia przypomina nam o tym, że w szkole nie jesteśmy sami. Tradycją w naszej szkole są wigilie klasowe organizowane przez wszystkie klasy i wychowawców. Tego dnia wszyscy akcentują zbliżające się Święta i Wigilię. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie spotkali się w swoich klasach, wspólnie łamiąc się opłatkiem i składając sobie życzenia oraz spożywając słodkości przygotowane przez rodziców. Wspólne kolędowanie wprowadziło najmłodszych uczniów w atmosferę świąt. Dopełnieniem całej uroczystości była wizyta św. Mikołaja, który odwiedził wszystkie grzeczne dzieci wręczając im drobne upominki. Dziękujemy za wspólnie spędzony przedświąteczny czas.

Wychowawcy SP

Skip to content