Pożegnanie Pani Justyny – sekretarz „małego’’ Długosza

„Dziękujemy Pani za ciężką, często syzyfową pracę.
Dziękujemy za wszystkie legitymacje, kwity,
za to, że w Sekretariacie wszystko było dopięte na ostatni guzik.”

Dzień 21 grudnia był naszym ostatnim dniem szkolnym w roku kalendarzowym 2018 i ostatnim wspólnym z naszą Panią sekretarz Justyną Pietrzak. Pani Justyna od nowego roku żegna się z „małym” Długoszem i rozpoczyna pracę w nowym miejscu. Dlatego pracownicy szkoły, nauczyciele z ks. wicedyrektorem Sebastianem Tomczakiem na czele oraz uczniowie, podziękowali za dotychczasową pracę, serdecznie pożegnali Panią Justynę i życzyli jej powodzenia w dalszej drodze ku karierze i osobistemu rozwojowi.

Miejsce Pani Justyny zajmie Pani Wioletta Zielińska, której życzymy satysfakcji z pracy w naszej szkole.

Marta Trela
Urszula Bordyn

Skip to content