Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej

Dzień Babci i Dziadka to dzień niezwykły, pełen wzruszeń i radości. Dnia 08.02.2019 w naszej szkole zorganizowaliśmy uroczystość dla naszych najukochańszych babć i dziadków. Uczniowie klasy II a i II c przygotowali występ, a pozostałe klasy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Po uroczystym występie wszystkie dzieci wręczyły laurki swoim babciom i dziadkom. Na koniec nasi goście nagrodzili wszystkich uczniów gromkimi brawami, a dzieci były szczęśliwe widząc rozpromienione twarze dziadków. To ukazało nam jak ważne jest to święto. Pamiętajmy o naszych dziadkach nie tylko od święta. 

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przy organizacji uroczystości, a w szczególności pani Urszuli Bordyn, pani Marcie Treli oraz panu Tomaszowi Centkowskiemu.

Katarzyna Sobolewska
Gabriela Goszcz

Skip to content