Policjanci z Włocławka profilaktycznie w Długoszu

Uczniowie klas 4-8 Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza we Włocławku w dniach 20-21 lutego 2019 roku uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji we Włocławku – Panią Edytą Olszewską i Panami Maciejem Chodorowskim i Danielem Kozickim. Policjanci poruszyli następujące zagadnienia: odpowiedzialność nieletnich – konsekwencje, zjawisko demoralizacji oraz cyberprzemocy.

Podczas spotkania uczniowie otrzymali wiele wskazówek o sposobach reagowania na negatywne zachowania i do kogo mogą zwrócić się o pomoc w przypadku problemów związanych z przemocą rówieśniczą lub cyberprzemocą.

Uczniowie mieli także możliwość zadawania pytań na nurtujące ich tematy, na które otrzymali konstruktywne odpowiedzi. Bardzo dziękujemy Funkcjonariuszom KMP we Włocławku za profesjonalną współpracę z ZSK im. ks. Jana Długosza we Włocławku w zakresie zagadnień profilaktycznych.

Bożena Sobierajska – organizator spotkania

Skip to content