Szóstka na Szóstkę :)

16 lutego (sobota) b.r. odbył się ostatni już etap Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych oraz dotychczasowych gimnazjów.

Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów i z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić, że cała szóstka uzyskała tytuły finalistów. Są to:

  • Bachurska Oliwia (8a SP),
  • Rojewska Julia (8b SP),
  • Dębowy Szymon (3e GIM),
  • Nalepka Maria Gabriela (3e GIM),
  • Nawrocki Mateusz (3e GIM),
  • Ochociński Mateusz Łukasz (3a GIM).

Udział w konkursach kuratoryjnych wymaga ogromnego nakładu czasu i sił, a zdobywanie kolejnych etapów łączy się z ogromnym stresem i emocjami. Cieszymy się, że mamy w szkole osoby, które zdecydowały się na podjęcie tego trudu. Tytuł finalisty, ze względu na bardzo wysoki poziom konkursu, jest na prawdę wspaniałym osiągnięciem, z którego my, nauczyciele i wychowawcy, jesteśmy bardzo dumni.

Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości, już na etapie szkoły średniej, ponieważ konkurs ten jest jednocześnie zwieńczeniem pracy i nauki w szkołach typu gimnazjalnego.

Zespół przedmiotowy języka angielskiego w ZSK