Wycieczka do Klubu Koszykówki Anwil Włocławek

26 lutego 2019 r. najmłodsi miłośnicy pomarańczowej piłki mieli okazję zasmakować sportowych wrażeń i spotkać się z drużyną koszykarską Anwil Włocławek. Dzieci zobaczyły codzienność sportowców podczas treningu, ale również miały okazję zwiedzić szatnię Anwilu Włocławek. Nasi uczniowie, dzięki uprzejmości pana dyrektora Huberta Hejmana, mieli możliwość zwiedzenia sklepiku fana koszykówki, sali konferencyjnej oraz centrum dowodzenia, czyli pomieszczenia, w którym jest monitoring i wiele ciekawych kolorowych przycisków. A wszystko to uwiecznił profesjonalny fotograf Anwilu, Piotr Kieplina, który umieścił fotorelację z naszej wizyty na stronie klubu https://kkwloclawek.pl/galeria,20190226,/wizyta-uczniow-zespolu-szkol-katolickich-im-ks-jana-dlugosza. Była to wyjątkowa okazja do zebrania autografów oraz zrobienia pamiątkowych zdjęć z gwiazdami koszykówki Anwil Włocławek.

Joanna Filińska

 

Skip to content