Bal karnawałowy w SP

27 lutego 2019 r. odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Starannie przygotowane przez rodziców stroje karnawałowe pięknie się prezentowały. Uczniowie chętnie bawili się na udekorowanym kolorowymi serpentynami parkiecie. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w krainę pełną księżniczek, kowbojów, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Wszyscy wychowawcy zagrzewali dzieci do wspólnej zabawy i tańca. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci piękne się bawiły i chętnie brały udział w konkursach. Każde dziecko otrzymało drobny upominek, który przygotowali rodzice. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Przy wsparciu Rady Rodziców dzieci zabrały do domów pamiątki w postaci fotografii z foto budki. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.

Samorząd Uczniowski SP
Joanna Filińska

 

 

Skip to content