Bal karnawałowy w przedszkolu

W dniu 28.02.2019 r. w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” odbył się bal karnawałowy. Już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postaci z różnych bajek. Na ten dzień nauczyciele przygotowali dla wychowanków miłą niespodziankę w postaci inscenizacji bajki „Kopciuszek”.

W przedstawieniu wystąpili:

  • Narrator – ks. Sebastian Tomczak
  • Kopciuszek – p. Paulina Makowska
  • Królewicz / Dobra Wróżka – p. Ewelina Rutkowska
  • Siostry – p. Justyna Paczkowska i p. Jolanta Gitner
  • Macocha – s. Rut Zawadzka

Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych – chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego wydarzenia. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Paulina Makowska
Ewelina Rutkowska

Skip to content