Dzień Kobiet w Małym Długoszu

„Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!
Taki dzień raz się w roku zdarza,
gdy 8 Marca z gwarem wiosny
wytryśnie z kartek kalendarza”.

Dziś w naszej szkole radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Obchody tego szczególnego dnia miały swoje zwieńczenie w uroczystości przygotowanej przez chłopców z klasy 3 a z udziałem pana Tomasza Centkowskiego, podczas której wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe otrzymały serdeczne życzenia i upominki. Życzenia wszystkim kobietom złożył również w imieniu wszystkich panów z małego Długosza, ks. wicedyrektor Sebastian Tomczak. Pomimo, iż pogoda za oknem nie była przyjemna, to w małym Długoszu panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój.

Skip to content