Sukcesy sportowe długoszaków

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły zdobyli medale na zawodach lekkoatletycznych. I tak największa gwiazda sportowa Długosza, czyli Klaudia Kazimierska podczas Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu okazała się bezkonkurencyjna i z wynikiem 10:01.99 wywalczyła pewne zwycięstwo w biegu na dystansie 3000 m. Na tych samych zawodach brązowy medal zdobył Dominik Cyrankowski w biegu na dystansie 2000 m z wynikiem 5:45.68. Dla Dominika był to pierwszy indywidualny medal rangi mistrzostw Polski. Oboje na co dzień trenują w LKS Vectra Włocławek.  Zuzanna Krzywiec natomiast podczas mistrzostw województwa również w Toruniu startowała w skoku wzwyż, zdobywając brązowy medal z wynikiem 1.35 m, a w pchnięciu kulą zajęła 5 miejsce.

Wielkie gratulacje i czekamy na kolejne sukcesy!!!

red. K.Ł

Skip to content