Ogólnopolskie wyróżnienie plastyczne

Z radością informujemy, że laureatką  Konkursu „Na Św. Walentego … – Różne oblicza miłości” została uczennica  kl. 4a Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza Zofia Hasiuk, uzyskując wyróżnienie. Konkurs ten jest organizowany przez Katolickie Liceum, Gimnazjum i Szkołę Podstawową Księży Pallotynów w Chełmnie przy udziale Chełmińskiego Domu Kultury i Urzędu Miasta Chełmna w ramach XVI obchodów Dnia Świętego Walentego w Chełmnie – Mieście Zakochanych.

Celem Konkursu było odpowiedzenie sobie na pytanie: czym tak naprawdę jest miłość, gdzie ją można spotkać i w jaki sposób doświadczać, przeżywać? Sprostać temu niełatwemu zadaniu starają się uczniowie wielu szkół z całej Polski. Uczennica Zosia Hasiuk  plastycznie  pokazała współczesne oblicza miłości, przekonując, że najważniejsza w życiu jest właśnie miłość.

Gratuluję Zosi wspaniałego sukcesu, życząc kolejnych osiągnięć na niwie artystycznej.

Bożena Sobierajska

Skip to content