„Szczęście jest Kobietą” – program słowno-muzyczny w internacie

Miłym wydarzeniem tygodnia w internacie Długosza był uroczyście obchodzony Dzień Kobiet. Dnia 7 marca br. spotkaliśmy się z tej okazji na okolicznościowej kolacji, w trakcie której oprócz tradycyjnych akcentów – życzeń, kwiatów i słodkości – zaprezentowany został program słowno-muzyczny „Szczęście jest Kobietą”.

W role prowadzących spotkanie zaangażowali się: M. Halik i E. Naraziński. Natomiast z przymrużeniem  oka, przebraniami  oraz atutami kobiecymi, wychowankowie: J. Czajkowski, M. Murawski i J. Jaroszewski kreowali różne wizerunki i charaktery kobiet – ich wady oraz oczywiście zalety. To wszystko wzbogacone muzyczną oprawą, która także nawiązywała do marcowego święta, zaowocowało dobrą zabawą i miłą atmosferą.

Wszystkim Kobietom, w dniu ich święta, składamy najserdeczniejsze życzenia i dziękujemy za Waszą codzienną subtelność, wrażliwość, uśmiech i urok osobisty.

D. Goldewicz

fot.: ks. JK i DG

Skip to content