Kulisy pracy aktora – gimnazjaliści w teatrze na przedstawieniu “Teatralne potyczki”

Ciekawy scenariusz, błyskotliwe dialogi, dobra gra aktorska, teatralne kostiumy i sugestywna scenografia, a przy tym powtórka z wiedzy o konwencjach teatralnych i utworach dramatycznych… Tak można ocenić przedstawienie zatytułowane “Teatralne potyczki”, które mieli okazję obejrzeć dziś (czwartek, 7 marca) trzecioklasiści gimnazjum. Spektakl, zaprezentowany na scenie włocławskiego Teatru Impresaryjnego, przygotował dla młodych widzów Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia, który od wielu lat zapewnia młodzieży szkolnej kontakt ze sztuką teatralną na wysokim poziomie.
Bardzo dziękuję naszym gimnazjalistom za właściwe, kulturalne zachowanie – zarówno w drodze do teatru, jak też podczas samego przedstawienia –  a nauczycielom: p. Andrzejowi Przybylskiemu, p. Katarzynie Kwiatkowskiej, p. Rafałowi Kurzępie, p. Jakubowi Kostrzewskiemu za pomoc w sprawowaniu opieki nad uczniami.

Lidia Wiśniewska

Skip to content