Przedszkolaki w Teatrze Impresaryjnym

21 marca 2019 r. przedszkolaki z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wybrały się do Teatru Impresaryjnego na spektakl pt. „Brzechwolandia”.

Spektakl w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia był okazją do przypomnienia sobie znanych wierszy Jana Brzechwy takich, jak np: „Leń”, „Skarżypyta”, „Samochwała”, „Atrament”, „Globus”. Dzięki  wizycie w niezwykłej krainie zwanej „Brzechwolandią”, dzieci mogły przenieść się w barwny świat pełen radości, marzeń i muzyki. Postacie z wierszy przypomniały także o właściwym zachowaniu w domu oraz w przedszkolu.

Prawdziwa scena oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Znakomita gra aktorów sprawiła, że dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły spektakl od początku do końca, a także brały czynny udział w przedstawieniu, klaszcząc i śpiewając razem z aktorami.

Paulina Makowska

Skip to content